Spotkanie autorskie z Agatą Komorowską

01 03 2024a

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agatą Komorowską, konsultantem i doradcą rodzicielskim, certyfikowanym coachem, które odbędzie się w dniu 20.03.2024 (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie (Krzywa Hala, Plac Piłsudskiego 1).

Agata Komorowska – specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, znana z mediów autorka książek i szkoleń, samodzielna mama czwórki niezwykłych dzieci. W poradnikach: Przez Ciebie SYNU, Depresjologia, Optymizm mimo wszystko, Czy mogę ci mówić MAMO, Bądź niezniszczalna i 52 sekrety skutecznej przemiany odważnie pisze o trudnym macierzyństwie, niepełnosprawności dziecka, rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym, własnych kryzysach i depresji. Dzisiaj szczęśliwa kobieta, spełniona mama, człowiek z pasją do pisania i misją inspirowania innych. Nominowana do licznych nagród w tym: Superbohaterka Wysokich Obcasów, Supermama portalu mamotoja.pl, Mama Dziesięciolecia miesięcznika M jak Mama.

Spotkanie poprowadzi Anna Matusiak-Rześniowiecka, polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa, wykładowca akademicki, felietonistka, pisarka, trenerka wystąpień publicznych.