Koncert noworoczny w wykonaniu Ryszarda Sobotko

Ryszard Sobotko 24.01.2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie zaprasza serdecznie do Krzywej Hali (Plac Piłsudskiego 1) 24 stycznia 2024 r. (środa) na godz. 17.00 na koncert noworoczny w wykonaniu Ryszarda Sobotko, podczas którego bohater wieczoru wspominać będzie również bale i prywatki sylwestrowe oraz karnawałowe, w których udział brał w minionych latach.

 

Ryszard Sobotko (ur. w 1936 r. w Wilnie) ukończył studia ekonomiczne w WSE w Sopocie. Pracował 40 lat w zawodzie nauczycielskim. Znany większości mieszkańców Ciechanowa jest ekonomistą, pedagogiem, działaczem społecznym, pasjonuje się muzyką, literaturą. To również wielki patriota lokalny, autor książek biograficznych. Był Radnym Miasta Ciechanów (w latach 1990-1994, 1998-2006), należy do TMZC, TWP oraz Związku Piłsudczyków w Ciechanowie. Od 1994 r. związany z chórem parafialnym „Victoria”. Swoim optymizmem i chęcią działania zaraża każdego, kto ma przyjemność spotkać Pana Ryszarda.

 

Ryszard Sobotko sam wielokrotnie powtarza, że dzieli się dobrem, które przez lata od ludzi otrzymywał. Tym razem chce się podzielić z nami swoimi wspomnieniami dotyczącymi najważniejszej (według wielu) nocy w roku, kiedy w gronie bliskich i przyjaciół spotykamy się, aby pożegnać stary rok i z nadzieją powitać kolejny.