Spotkanie autorskie z Michałem Szulimem

Michal Szulim 26.04.2023
Zapraszamy serdecznie do Krzywej Hali (Plac Piłsudskiego 1), siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie, 26 kwietnia 2023 r. (środa) o godz. 17.00 na wyjątkowe spotkanie podróżnicze, które poprowadzi Michał Szulim, autor trzech bestsellerowych książek podróżniczych, wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 900 koncertów, podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie, twórca strony:www.MiejsceZaMiejscem.pl
TO NAPRAWDĘ EUROPA? Podróż po fascynujących i oryginalnych zakątkach Europy.
To będzie zupełnie zwariowana podróż! Oto bowiem poznamy nasz kontynent… od zupełnie innej strony i trafimy do bardzo oryginalnych miejsc, które Michał Szulim opisał w swojej trzeciej książce podróżniczej zatytułowanej „To naprawdę Europa?”
Weźmiemy udział w safari, ale odbywającym się… w Danii, trafimy do najstarszej pizzerii świata, do włoskiego miasta spiczastych domów, oraz… zobaczymy z bliska statek, który ponad 300 lat przeleżał pod wodą! Pojedziemy także na nietypowy camping, który mieści się w pewnej starej kamienicy w Berlinie oraz poznamy historię wyjątkowego psa, który zasłużył sobie na pomnik.
Prowadzący spotkania zaprosi nas w podróż do najciekawszych i nieznanych miejsc w Europie.