Spotkanie autorskie z Anną Matusiak

Spotkanie A.Matusiak 07.12.2022
Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Anna Matusiak, polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa, wykładowca akademicki, felietonistka, pisarka, trenerka wystąpień publicznych. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2022 r. (środa) o godz. 17.00 w Krzywej Hali (Plac Piłsudskiego 1).
Anna Matusiak – Rześniowiecka – absolwentka filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Studentka I roku Psychologii na Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej. Dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna, lektorka, specjalista ds. PR, wykładowczyni dziennikarstwa, felietonistka, autorka książek, trenerka wystąpień publicznych, towarzyszka „przemiany” – pracuje z kobietami nad odwagą w dążeniu do nowego JA, nad tym, by zacząć od nowa, bo czasami warto, bez względu na pesel. Współzałożycielka miejsca dla kobiet silnych, niezależnych, ale też pogubionych i tych na rozdrożu – „SALON KOBIET”. A prywatnie mama wspaniałego Maksymiliana, który ponad pięć lat temu przewrócił jej życie do góry nogami.
Aktualnie na swoim koncie ma 6 książek: Historie prawdziwe, Historie bezbronnych, Kiedy się pojawiłeś…, Splątana, Osadzona, Zanim powiesz tak.