Noc Bibliotek

Noc Bibliotek 01.10.2022 1
Szanowni Państwo,
1 października 2022 roku odbędzie się VIII edycja Nocy Bibliotek pod hasłem „To się musi powieść”.
Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.
W ramach odchodów Nocy Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie zaplanowaliśmy recital liryczny, w którym wystąpi prof. dr hab. Stanisław Górka – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, producent, reżyser, pedagog (nauczyciel emisji głosu w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza), współzałożyciel i lider Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę (1992) – teatru specjalizującego się w kameralnych formach wokalno-aktorskich.
„Ach Panie, Panowie…” to liryczny recital, w którym Stanisław Górka wykonuje utwory ze swoich spektakli, a także piosenki towarzyszące aktorowi od czasów jego młodości, autorstwa takich mistrzów jak Marian Hemar, Konstanty Ildefons Gałczyński, Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora.
Zachęcamy do odwiedzin 1 października 2022 r. o godz. 17.00 Miejskiej Biblioteki Publicznej (Krzywa Hala) i skorzystania z przygotowanej oferty.