Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Sylwia Trojanowska 6.07.2022
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie zaprasza serdecznie do Krzywej Hali (Plac Piłsudskiego 1) 6 lipca 2022 r. (środa) na godz. 17.00 na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Sylwia Trojanowska – pisarka, autorka sztuk teatralnych, coach i trenerka biznesu.
Autorka aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.
Zadebiutowała w 2015 roku powieścią Szkoła latania, od tamtej pory ukazało się wiele innych jej książek, między innymi trylogia Sekrety i kłamstwa (2018–2019), Wigilijna przystań (2019), Powiedz mi, jak będzie (2020), Wzgórze Świątecznych Życzeń (2020). Jest także autorką sztuk teatralnych, z których dwie: 4 kute asy oraz Okna, trafiły na afisze. Jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech i optymistyczne spojrzenie na świat. Uwielbia podróże i to z nich czerpie inspiracje do swoich powieści. Wraz z mężem i synem mieszka w Szczecinie, na obrzeżach Puszczy Bukowej.
Najnowsza powieść Łabędź (2022), poruszająca opowieść o sile rodzinnych więzi, o woli życia, nadziei i miłości trwających nawet w obliczu okrucieństw wojny, bije rekordy popularności wśród czytelników.