Spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk

Izabella Fraczyk 11.08.2021strona

Szanowni Czytelnicy,

w środę 11 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00 spotkamy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie z krakowską pisarką Izabellą Frączyk. Spotkanie odbędzie się w przestrzeni przed Krzywą Halą (Plac Piłsudskiego 1), a w razie niesprzyjającej pogody w czytelni.

Izabella Frączyk jest pisarką i scenarzystką, z wykształcenia ekonomistką. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.
Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Po ciepłym przyjęciu pierwszej powieści „Pokręcone losy Klary” prawie natychmiast powstały „Kobiety z odzysku”, które już w pierwszych dniach sprzedaży trafiły na listę bestsellerów w Empiku.
Autorka swoje powieści dedykuje nie tylko kobietom. Przygody bohaterów osadzone w obecnej polskiej rzeczywistości sprawią, że często w czasie lektury czytelnicy odnajdują samych siebie. Twórczość Izabelli Frączyk to głównie opowieści o ludzkich relacjach i o życiu, które w każdej minucie potrafi być barwne i zabawne.